| PUROJEKITI YEMAGETSI | ZVINHU ZVAKAJAIRWA | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Simba guru | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Voltage inoshanda zvakanaka | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Optimum operating current | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Voltage yedunhu rakavhurika | Izwi(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Nguva pfupi yedunhu | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Module yekushanda tembiricha yekushanda | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Voltage yepamusoro yesystem | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Fuse yazvino yepamusoro | A | 25 | |||
| Rudzi rwekushivirira simba | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standard test condition): Kupenya kwemberi 1000W/m², Tembiricha yesero 25℃, Spectrum AM1.5. | |||||
| Yakayerwa tembiricha yekushanda yesero | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Kupisa kwesimba repamusoro | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Kushanda kwekushisa kwemhepo yakavhurika | Izwi | %/℃ | -0.24 |
| Kukwana kwekushisa kwemhepo pfupi-kwedunhu | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Danho rekuchengetedza | Kirasi II |
| Waranti yechigadzirwa | Makore gumi nemaviri ezvigadzirwa netekinoroji |
| Waranti yemagetsi | Makore makumi maviri nemashanu simba rinobuda mumutsara |
| *Kudzikira kwebvudzi mugore rekutanga i2%. Kubva mugore rinotevera, kudzikira kwegore negore kunenge kuri pasi pe0.5%. Simba re module harisi pasi pe80% mugore rechi25. | |
| Rudzi rwesero | Sero reTOPCon 182×91mm |
| Kurongeka kwesero | 144 zvimedu (12×12) |
| Saizi yemodule | 2260x1219x2.7mm |
| Huremu hwemodule | 7.44kg |
| Bhokisi remajekiseni | Chiyero chenzvimbo yakavharirwa IP68 |
| Tambo yekubuditsa | Kureba kwetambo ye4mm², 500mm. Kureba kwetambo kunogona kugadziriswa |
| Rudzi rwekubatanidza | Kuenderana kweMC4 |
| furemu | Hazvina kukwana |
| Mutoro wepamberi usingachinji (kumanikidzwa kwechando) | 5400Pa |
| Mutoro wekumashure usingachinji (kumanikidzwa kwemhepo) | 2400Pa |
| Kutakurwa | Rori repuratifomu 13m | Rori repuratifomu 17.5m | mudziyo 20'C | mudziyo 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Saizi | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Nhovo | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Chidimbu/Pallet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Zvidimbu zvese | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Saizi yekurongedza (Pallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Simba guru (W) | Kushanda Kwekushandura | Huremu | Waranti yechigadzirwa | Waranti yeSimba | Saizi dzeModule | Kurongeka Kwesero |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 2260x1219x2.7mm | 144pcs (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 2260x1110x2.7mm | 132pcs(11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 2260x1020x2.7mm | 120pcs (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 2260x918x2.7mm | 108pcs (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 2260x825x2.7mm | 96pcs(8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 2260x735x2.7mm | 84pcs (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 2260x644x2.7mm | 72pcs(6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 1545x425x2.7mm | 72pcs(6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 1150x927x2.7mm | 54pcs (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | makore gumi nemaviri | makore makumi maviri nemashanu | 1750x1150x2.7mm | 80pcs (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Nhare/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Kuvaka 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com