LECO N-TYPETekinoroji yeMasero
Tekinoroji yeSMBB Hafu Yakachekwa Masero
Sero repachiso cheviriMatekinoroji eModule
Kushanda Kwakanaka Kwekudzivirira PID Kuderera Kwechivharo
Mhedzisiro Isina Kupisa Yekutsvukisa Mavara
Simba Repamusoro Rinobuda BOS & LCOE Yepasi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Hunhu Hwakajairika
● IEC61701/IEC62716 Kuedzwa kweMunyu/Mhute/Amoniya
| Masero Ezuva | Mono yerudzi rweN |
| Huwandu hweMasero | 156 (6x26) |
| Zviyero | 2465 x 1134 x 33mm |
| Huremu | 34.8kg |
| Girazi reMberi / reKumashure | Girazi rakaputirwa nehafu-yakapfava re2.0mm |
| furemu | Anodized aluminium alloy (yakasimbiswa ine mutoro wakawanda sarudzo) |
| Bhokisi reJunction | Ip68 yakayerwa (3 nemadiyodhi epasi) |
| Tambo dzeKuburitsa | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Kureba kunogona kugadziriswa | |
| Zvinobatanidza | Mc4 inoenderana |
| Kuedzwa kwemutoro wemakanika | Mberi 5400Pa / Kumashure 2400Pa |
| Kirasi yeSimba | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Simba guru (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Vhura Voltage yeDunhu Rekuvhura (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Nguva Pfupi Yekutenderera (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Voltage paMaximum Power (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Simba Guru Remazuva Ano (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| KUSHANDA KWEMODURU (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Irradiance 1000W/m², tembiricha yesero 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiance 800W/m², tembiricha yemhepo 20°C, kumhanya kwemhepo 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Kuwana Kwekumashure | Paramita | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Simba guru (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Simba guru (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Simba Guru (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| mudziyo | 40'HQ |
| Zvidimbu pa pallet imwe neimwe | 34 |
| Mapallets pamudziyo wega wega | 16 |
| Zvidimbu pamudziyo mumwe nemumwe | 544 |
| Kupisa kweModule Yekushanda | -40℃ kusvika +85℃ |
| Voltage Yepamusoro YeSisitimu | 1500 DC (IEC) |
| Chiyero cheFuse yeMutambo Mukuru | 30A |
| Kushivirira Simba | 0/+5W |
| Kupisa Kwekushanda Kwezita (NMOT) | 45±2℃ |
| Kupisa kwePmax | -0.29%/℃ |
| Kuenzana kweTembiricha kweVoc | -0.25%/℃ |
| Kupisa kweIsc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Nhare/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Kuvaka 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com