LECO N-TYPETekinoroji yeMasero
Tekinoroji yeSMBB Hafu Yakachekwa Masero
Sero repachiso cheviriMatekinoroji eModule
Kushanda Kwakanaka Kwekudzivirira PID Kuderera Kwechivharo
Mhedzisiro Isina Kupisa Yekutsvukisa Mavara
Simba Repamusoro Rinobuda BOS & LCOE Yepasi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Hunhu Hwakajairika
● IEC61701/IEC62716 Kuedzwa kweMunyu/Mhute/Amoniya
| Masero Ezuva | Mono yerudzi rweN |
| Huwandu hweMasero | 132 (6x20) |
| Zviyero | 2382 x 1134 x 33mm |
| Huremu | 33.8kg |
| Girazi reMberi / reKumashure | Girazi rakaputirwa nehafu-yakapfava re2.0mm |
| furemu | Anodized aluminium alloy (yakasimbiswa ine mutoro wakawanda sarudzo) |
| Bhokisi reJunction | Ip68 yakayerwa (3 nemadiyodhi epasi) |
| Tambo dzeKuburitsa | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Kureba kunogona kugadziriswa | |
| Zvinobatanidza | Mc4 inoenderana |
| Kuedzwa kwemutoro wemakanika | Mberi 5400Pa / Kumashure 2400Pa |
| Kirasi yeSimba | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Simba guru (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Vhura Voltage yeDunhu Rekuvhura (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Nguva Pfupi Yekutenderera (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Voltage paMaximum Power (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Simba Guru Remazuva Ano (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| KUSHANDA KWEMODURU (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Irradiance 1000W/m², tembiricha yesero 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiance 800W/m², tembiricha yemhepo 20°C, kumhanya kwemhepo 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Kuwana Kwekumashure | Paramita | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Simba guru (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Simba guru (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Simba Guru (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| mudziyo | 40'HQ |
| Zvidimbu pa pallet imwe neimwe | 34 |
| Mapallets pamudziyo wega wega | 20 |
| Zvidimbu pamudziyo mumwe nemumwe | 680 |
| Kupisa kweModule Yekushanda | -40℃ kusvika +85℃ |
| Voltage Yepamusoro YeSisitimu | 1500 DC (IEC) |
| Chiyero cheFuse yeMutambo Mukuru | 30A |
| Kushivirira Simba | 0/+5W |
| Kupisa Kwekushanda Kwezita (NMOT) | 45±2℃ |
| Kupisa kwePmax | -0.29%/℃ |
| Kuenzana kweTembiricha kweVoc | -0.25%/℃ |
| Kupisa kweIsc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Nhare/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Kuvaka 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com