LECO N-TYPETekinoroji yeMasero
Tekinoroji yeSMBB Hafu Yakachekwa Masero
Sero repachiso cheviriMatekinoroji eModule
Kushanda Kwakanaka Kwekudzivirira PID Kuderera Kwechivharo
Mhedzisiro Isina Kupisa Yekutsvukisa Mavara
Simba Repamusoro Rinobuda BOS & LCOE Yepasi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Hunhu Hwakajairika
● IEC61701/IEC62716 Kuedzwa kweMunyu/Mhute/Amoniya
| Masero Ezuva | Mono yerudzi rweN |
| Huwandu hweMasero | 132 (6x22) |
| Zviyero | 2384 x 1303 x 35mm |
| Huremu | 38.5kg |
| Girazi reMberi / reKumashure | Girazi rakaputirwa nehafu-yakapfava re2.0mm |
| furemu | Anodized aluminium alloy (yakasimbiswa ine mutoro wakawanda sarudzo) |
| Bhokisi reJunction | Ip68 yakayerwa (3 nemadiyodhi epasi) |
| Tambo dzeKuburitsa | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Kureba kunogona kugadziriswa | |
| Zvinobatanidza | Mc4 inoenderana |
| Kuedzwa kwemutoro wemakanika | Mberi 5400Pa / Kumashure 2400Pa |
| Kirasi yeSimba | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Simba guru (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Vhura Voltage yeDunhu Rekuvhura (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Nguva Pfupi Yekutenderera (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Voltage paMaximum Power (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Simba Guru Remazuva Ano (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| KUSHANDA KWEMODURU (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Irradiance 1000W/m², tembiricha yesero 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiance 800W/m², tembiricha yemhepo 20°C, kumhanya kwemhepo 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Kuwana Kwekumashure | Paramita | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Simba guru (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Simba guru (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Simba Guru (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| mudziyo | 40'HQ |
| Zvidimbu pa pallet imwe neimwe | 32 |
| Mapallets pamudziyo wega wega | 18 |
| Zvidimbu pamudziyo mumwe nemumwe | 576 |
| Kupisa kweModule Yekushanda | -40℃ kusvika +85℃ |
| Voltage Yepamusoro YeSisitimu | 1500 DC (IEC) |
| Chiyero cheFuse yeMutambo Mukuru | 35A |
| Kushivirira Simba | 0/+5W |
| Kupisa Kwekushanda Kwezita (NMOT) | 45±2℃ |
| Kupisa kwePmax | -0.30%/℃ |
| Kuenzana kweTembiricha kweVoc | -0.24%/℃ |
| Kupisa kweIsc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Nhare/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Kuvaka 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com