LECO N-TYPETekinoroji yeMasero
Tekinoroji yeSMBB Hafu Yakachekwa Masero
Matekinoroji eModule yeMasero maviri
Kushanda Kwakanaka Kwekudzivirira PID Kuderera Kwechivharo
Mhedzisiro Isina Kupisa Yekutsvukisa Mavara
Simba Repamusoro Rinobuda BOS & LCOE Yepasi
● ISO9001:2015 QMS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Hunhu Hwakajairika
● IEC61701/IEC62716 Kuedzwa kweMunyu/Mhute/Amoniya
| Masero Ezuva | Mono yerudzi rweN |
| Huwandu hweMasero | 96 (6x16) |
| Zviyero | 1762 x 1134 x 30mm |
| Huremu | 24.0kg |
| Girazi repamberi | Girazi rakaputirwa nehafu-yakapfava re2.0mm |
| furemu | Anodized aluminium alloy (yakasimbiswa ine mutoro wakawanda sarudzo) |
| Bhokisi reJunction | Ip68 yakayerwa (3 nemadiyodhi epasi) |
| Tambo dzeKuburitsa | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Kureba kunogona kugadziriswa | |
| Zvinobatanidza | Mc4 inoenderana |
| Kuedzwa kwemutoro wemakanika | Mberi 5400Pa / Kumashure 2400Pa |
| Kirasi yeSimba | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Simba guru (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Vhura Voltage yeDunhu Rekuvhura (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Nguva Pfupi Yekutenderera (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Voltage paMaximum Power (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Simba Guru Remazuva Ano (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| KUSHANDA KWEMODURU (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Irradiance 1000W/m², tembiricha yesero 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiance 800W/m², tembiricha yemhepo 20°C, kumhanya kwemhepo 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Kuwana Kwekumashure | Paramita | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Simba guru (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Simba guru (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Simba Guru (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Kushanda zvakanaka kweModule STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| mudziyo | 40'HQ |
| Zvidimbu pa pallet imwe neimwe | 36 |
| Mapallets pamudziyo wega wega | 26 |
| Zvidimbu pamudziyo mumwe nemumwe | 936 |
| Kupisa kweModule Yekushanda | -40℃ kusvika +85℃ |
| Voltage Yepamusoro YeSisitimu | 1500 DC (IEC) |
| Chiyero cheFuse yeMutambo Mukuru | 30A |
| Kushivirira Simba | 0/+5W |
| Kupisa Kwekushanda Kwezita (NMOT) | 45±2℃ |
| Kupisa kwePmax | -0.29%/℃ |
| Kuenzana kweTembiricha kweVoc | -0.25%/℃ |
| Kupisa kweIsc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Nhare/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Kuvaka 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com